Shop Mobile More Submit  Join Login
Kim - Ref Sheet by Stychno Kim - Ref Sheet by Stychno
*patrzy na zegarek* Prawie 6 i pół godziny męczyłam się z tym CSem... No dobra, nie widać, żebym się męczyła, bo ref jest bardziej na przysłowiowe "odwal się", niż na coś poważniejszego. W zasadzie chyba wszystkie będą podobnie zrobione.

Nie będę wstawiała charakteru i historii, bo ja ani jednego, ani drugiego nie umiem opisywać tak, by przyjemnie się to czytało. W zasadzie to historia *przynajmniej tej postaci* już sama w sobie jest nudna jak flaki z olejem. Pod każdym refem po postu będę krótko opisywała własnymi słowami każdą daną postać.

:bulletblack:

Kim... Hmmmm... Cóż, Kim jest tak naprawdę moją pierwszą poważniejszą postacią, stworzoną na potrzeby opowiadania, które wymyśliłam i *matulu... co za wstyd* umieściłam kilka pierwszych "rozdziałów" na starym koncie. Tak, cudzysłów potrzebny, bo tekst jest tak okropny, że nie zasługuje nawet na miano rozdziału. Miała być ona główną bohaterką ów opowiadania. Postać zawdzięcza swoje istnienie dzięki disney'owskiej "Mulan", która była, jest i będzie jedną z moich ulubionych bajek. Nawet teraz jest dla mnie inspiracją.
W wieku 14 lat Kim zachciało się wstąpić do Armii Energetyków *cholernie dużo tłumaczenia, a 3.30 w nocy nie jest najlepszą porą na pisanie historyjek "jak to było"* - to w połowie zaczerpnięte właśnie z Mulan i w połowie wzięte z mojego życia osobistego. Stychno odkąd skończyła 8 lat chciała zwiać z domu i zostać kierowcą tira... No wiecie, jeżdżenie po świecie i te sprawy... Kim jest miła, inteligentna i lubi się uczyć, jest wysportowana *wiem, że mieszam cechy charakteru z... nie-cechami charakteru, wybaczcie, ale... 3.30 w nocy!* Młodsza Kim była także nieśmiała, w pewnym stopniu rozkapryszona, nie lubiła nowości i niespodzianek - dalej nie lubi - ciężko było jej się odnaleźć w nowym położeniu, lekkomyślna, młoda i głupia. Przez te prawie 3 lata, kiedy to musiała dzielić z facetami najróżniejsze rzeczy, począwszy od treningów, po miejsce do spania i na ciuchach kończąc, stała się bardziej otwarta, zaradna, ale także pyskata i wybuchowa. Nauczyła się, co to jest lojalność, prawdziwa przyjaźń, poświęcenie oraz *zasługa Skippera* jak konstruować "śmierdzące" bomby i podkładać je tak, by nikt ich nie zauważył.

Ci, którzy znają mnie prawie od początku mojego pobytu na DA wiedzą, albo może przynajmniej kojarzą, że Kim wyglądała ciut inaczej. Tak, jako 14-latka i owszem, lecz teraz ma już prawie 17-kę na karku, nabrała kształtów i ogólnie... no... *wymachuje chaotycznie rękami* tych wszystkich rzeczy.

:bulletblack:

Tak pomiędzy nami, Deviantartczykami to ten ref w ogóle nie powinien powstać, a przynajmniej nie teraz. Ale dostałam na święta nowy tablet *piórko czułe na nacisk!!! Odtańczyłabym taniec szczęścia, gdyby nie zmęczenie i zorana noga!!!* i musiałam go wypróbować. No i tak dzięki temu przesiedziałam pół nocy nad jednym, marnym rysunkiem. O, proszę, dochodzi 4.00. To ja będę już kończyła. Dziękuję za uwagę, ja idę spać. Dobranoc.


Kim and art by me
Lombaxes by Insomniac GameEDIT: Tyle czasu już na DA jestem, a nadal butów nie umiem rysować :XD:.
EDIT 2: Znalazłam literówkę... Bądźcie tacy mili i pomińcie mi ją. Prooooszę :noes:.
Add a Comment:
 
:iconinsaneredripper:
InsaneRedRipper Featured By Owner Feb 9, 2013
ja to chyba zaciągnę u ciebie lekcje anatomii .
Bardzo podoba mi się ta postać naprawdę podobają mi się jej kolorki typowe umaszczenie lombaxuw a nie to co inni [w tym ja ] jak by się na nie ponicze i krasnoludki tęczom zwymiocily

kurcze aż mam ochotę na nowo w R&C pograć

ach komy się robią coraz bardziej psychicznie chore ... ale czego się spodziewam po fakcie że przez ferje śpię tyko 3-5 godz dziennie X[
Reply
:iconstychno:
Stychno Featured By Owner Feb 10, 2013  Hobbyist Digital Artist
Postać wymyśliłam przed poznaniem wspaniałego świata deviantartu i umieszczanych tam kolorowych postaci. Mi się właśnie zawsze wydawało, że moje postacie są nudne przez te swoje... typowe kolory |D.

Nie tylko Ty... Siostra gra od rana w "Ratchet and Clank: Crack in time" i mi "smaka" robi.

A ja teraz będę spała po 3-5 godzin dziennie! *wie, że chwali się tym już enty raz, ale... FERIEEEE! 8DDD*
Reply
:iconinsaneredripper:
InsaneRedRipper Featured By Owner Feb 17, 2013
ja tam sądzę że masz ciekawe postacie , ... jak by to ując ... wolę twoje lombaxy niż landrynowe ,,wilki,, i sparkle dogi co to w ogóle psów nieprzypominaną
twoje postaci są właśnie oryginalne :)
Reply
:iconarialoc:
Arialoc Featured By Owner Jan 18, 2013  Student Digital Artist
;w; pobieram u ciebie od dzisiaj nauki rysowaniu digitalem. to jest świetne! ;w; ja w ogóle nie ogarniam tego jak powinno się rysować na tablecie :XD:
Reply
:iconstychno:
Stychno Featured By Owner Jan 22, 2013  Hobbyist Digital Artist
Gdzie tam u mnie lekcje obierać? Nie ma czego :XD:.
Oj tam, oj tam, rysować na tablecie to jedynie kwestia przyzwyczajenia jest :XD:.
Reply
:iconmahikun:
Mahikun Featured By Owner Jan 5, 2013  Hobbyist Traditional Artist
Fajne ;3
Reply
:iconstychno:
Stychno Featured By Owner Jan 5, 2013  Hobbyist Digital Artist
A dziękuję bardzo ^^.
Reply
:iconmahikun:
Mahikun Featured By Owner Jan 9, 2013  Hobbyist Traditional Artist
nmzc ;3
Reply
:iconbluefirewings:
Bluefirewings Featured By Owner Jan 4, 2013  Hobbyist Digital Artist
Aww! *w*
Najwyszy czas na refa w galleri *w*
Ma chłopaka ;A;
Reply
:iconstychno:
Stychno Featured By Owner Jan 4, 2013  Hobbyist Digital Artist
I tak, jak na moje standardy szybko się ref pojawił. W ogóle, jak na mnie to w zastraszającym tempie wstawiam prace! :XD:
A num, ma... Wiem, smutne |D.
Reply
:iconwierkakita:
WierkaKita Featured By Owner Dec 29, 2012
no w koncu ref shet :D e tam moej postacie nawet neiktore nie maja do konca charakteru okreslonego <d pozatym="" zanizasz="" sie="" ;d="" mi="" podobaja="" buty="" i="" ogonek="" <3="" czuprynka="" bo="" jest="" troche="" podobna="" do="" kity="" czuprynki="" *u*="" jeju="" chcialbym="" umiec="" rysowac="" ubrania="" o_o="">.></d>
Reply
:iconstychno:
Stychno Featured By Owner Jan 2, 2013  Hobbyist Digital Artist
Num i znając życie będzie teraz dłuuuuga przerwa zanim wstawię kolejny ref i kolejny, i kolejny, a potem stwierdzę, że nie podobają mi się, usunę je i zacznę robić od nowa :XD:.
*patrzy na Kitę, potem na swoją Kim* O rzesz w mordę jeża, faktycznie podobne fryzy. Nie zauważyłam. Ale to niezamierzony efekt, jakby co :B.
Reply
:iconwierkakita:
WierkaKita Featured By Owner Apr 8, 2013
XDD
Reply
:iconcameron9782:
Cameron9782 Featured By Owner Dec 27, 2012
Fajna jest :'D
Reply
:iconstychno:
Stychno Featured By Owner Dec 27, 2012  Hobbyist Digital Artist
A dziękuję bardzo |D.
Reply
:iconcameron9782:
Cameron9782 Featured By Owner Dec 28, 2012
a proszę bardzo XD
Reply
:iconoomormunaoo:
ooMormunaoo Featured By Owner Dec 26, 2012
wtf ... To TA KIM?! :O Matko jak ty zmieniłaś styl rysowania xD chociaż przyznam się ja , że stęskniłam się trochę za tamtym ale ten też jest mega genialny.


:iconlombaxplz: Lombaxy Rlz :XD:
Reply
:iconstychno:
Stychno Featured By Owner Dec 27, 2012  Hobbyist Digital Artist
Tak, to TA Kim :XD:. Zmieniłam? No, może troszeczkę, tak ociupinkę. Miałam dużą przerwę w rysowaniu kreskówkowym stylem. No i teraz staram się nie robić już z nich takich anorektyków. :XD:

Lombaxy!!! :iconratchetlaplz:
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
December 25, 2012
Image Size
3.5 MB
Resolution
3000×3600
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
476 (1 today)
Favourites
10 (who?)
Comments
18
Downloads
0
×